Devil Design

Devil Design to polski producent filamentów do drukarek 3D FFF. Materiały od tego producenta filamentów cechują się wysokim stosunkiem ceny do jakość, oraz szeroką gamą dostępnych kolorów.

W ofercie materiałów do drukarek 3D Devil Design możemy znaleźć:

PLA- podstawowy rodzaj materiału dla każdego drukarza 3D. Prosty w użytkowaniu, nie wymaga podgrzewanego stołu roboczego ani zamkniętej komory. PLA Devil Design dostępne jest w aż 25 wariacjach kolorystycznych, a produkowane jest z wysokiej jakości granulatów, zapewniających mu wysoką twardość i oraz tolerancje wymiarową filamentu.
ABS+ – materiał o wysokiej wytrzymałość, świetnie nadaje się do prototypowania oraz do produkcji nisko seryjnej. ABS+ został specjalnie przygotowany pod druk 3D, charakteryzuje się mniejszym skurczem podczas przetwarzania, lepszą adhezją warstw, oraz sześciokrotnie wyższym współczynnikiem płynięcia.
PET-G – Od zwykłego PETu różni się dodaniem do niego glikolu. Materiał o wysokiej wytrzymałość na zginanie oraz bardzo wytrzymały chemicznie, świetnie nadaje się do drukowania elementów o cienkich ściankach. Materiał nadaję się do produkcji elementów które mają kontakt z z rozpuszczalnikami, olejami i tym podobne.

Wszystkie materiały zapakowane są próżniowo w kartonie z pochłaniaczem wilgoci. Każda szpulka posiada informacje dotyczące temperatur z jakimi powinniśmy drukować 3D danym materiałem.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Polecamy! Ostatnio dodane produkty