cropped-LogoMikroprintPNG1.png

Czym się zajmujemy? Druk 3D, drukarki 3D, filamenty i akcesoria.

Mikroprint POLSKA to grupa osób których połączyła pasja do nowych technologi między innymi właśnie Druk 3d. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni inżynierowie dla których Drukarki 3d to chleb powszedni. Budowa drukarek 3d oraz obsługa ich jest dla nas czystą przyjemnością. Firma GM & Mikroprint sp. z o.o. od początku swojego istnienia zajmuje się wprowadzeniem innowacji związanej z drukarkami, a także usługą Druku 3d . Nasza firma oprócz głównej siedziby, znajdującej się w Turku, posiada również swoich przedstawicieli w większych miastach, takich jak: Poznań, Warszawa. Celem naszej firmy jest nie tylko świadczenie usług i sprzedaż produktów, ale też podniesienie świadomości naszych klientów na temat innowacji, jaką jest druk przestrzenny, a którą my jako przedsiębiorstwo wprowadzamy w życie przez liczne wykłady o druku 3d oraz szkoleń z obsługi drukarek 3d. Aby podnieść świadomość o druku 3d założyliśmy własny kanał na YouTube na którym pokazujemy ciekawe projekty.

Mikroprint posiada szeroką ofertę gdzie klient znajdzie wszystko czego potrzebuje w branży Druku 3d. Pomagamy dobrać odpowiednie Drukarki 3d dla Przemysłu ale także zwykłym osobą które chcą zająć sie . Jesteśmy dystrybutorem między innymi: 3dGence, H-bot, Urbicum, MonkeyFab, … Posiadamy Drukarki 3d drukujące w różnych technologiach, drukarki jedno i dwu głowicowe, drukarki z dużym polem roboczym… Zajmujemy się też prototypowaniem i modelowaniem 3d. Dla komfortu klienta wprowadziliśmy do swojej oferty szeroką ofertę filamentów, posiadamy także specjalistyczne filamenty o dużej odporności na zrywanie i ognioodporne. Posiadamy szeroką gamę filamentów do drukarek: PLA, ABS, PLA PLUS, ABS-X, ABS-FX, ABS-AX, ASAPET-G, HIPS, HIPS-GP, PVA, BUBBLEGLASS, PC-X, PC-IN, PA12, PA6/66, NanoCarbon. Poliamidy z dodatkiem nanostruktur węglowych, poliamidy z domieszką miedzi/aluminium, Filamenty niepalne, Filamenty samosmarne i inne.

Usługi to także nasza dobra strona. Automatyczna wycena druku 3d skraca i ułatwia cały proces. Od niedawna zajmujemy się także Akademią Mikrobot gdzie prowadzimy szkolenia z Druku 3d. Wprowadziliśmy także standard jakim jest szkolenie online z obsługi Drukarki 3d przy zakupie u nas urządzenia.

Siedziba Firmy:

Kolska Szosa 33a

62-700 Turek

SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO KRS: 0000546909 NIP: 6681970279 REGON: 360947019

Polecamy! Ostatnio dodane produkty